O nás – IFK sauny

Zaujímate sa o sauny a saunovanie? Chcete sa o nás dozvedieť viac? Chcete vedieť kedy sme začali, čo sme počas svojej existencii zažili a čomu sa venujeme? Prečítajte si o spoločnosti IFK sauny a spoznajte náš príbeh.

Čo bolo na začiatku?

Na počiatku bolo zdravie. Tak ako každý z nás, aj my sme si čoraz častejšie uvedomovali, že zdravie je pre nás to najdôležitejšie a že by sme sa oňho mali príkladne starať. Vďaka našim predchádzajúcim skúsenostiam v oblasti sáun a saunovania a čoraz narastajúcejšiemu trendu v oblasti wellness sme sa rozhodli, že do toho pôjdeme naplno a pod vlastnou značkou. A tak vznikla spoločnosť IFK sauny.

Aká je história spoločnosti IFK sauny?

Pre niekoho dlhá, pre niekoho krátka. Najdôležitejšia zo všetkého je kvalita, precíznosť, odbornosť, nadšenie z činnosti, ktorú vykonávame a v neposlednom rade spokojní zákazníci, ktorí oceňujú našu spoľahlivosť, profesionalitu a flexibilitu. Začiatky nášho pôsobenia na trhu siahajú až do roku 2010. Počas tejto desaťročnej doby sme nadobudli ešte väčšie skúsenosti, zručnosti, ale aj vedomosti o saunách a saunovaní. IFK sauny je v súčasnosti jedným z popredných výrobcov sáun na Slovensku.
Vedro s vodou do sauny

Čo a pre koho robíme?

Venujeme sa návrhu, výrobe, montáži a servisu sauny na mieru, a to priamo v pohodlí vášho domova. Pre našich zákazníkov realizujeme infrasauny, fínske sauny, kombinované sauny (infrasauna + fínska sauna v jednom), parné sauny, sauny na tuhé palivo, sudové sauny, kryosauny a ďalšie druhy sáun, ako aj saunových doplnkov a príslušenstva k saunám. Okrem toho poskytujeme služby, ako napríklad montáž sáun či servis a údržbu sáun. Naše komplexné služby v oblasti sáun a saunovania poskytujeme súkromným osobám a komerčným subjektom po celom Slovensku.

Certifikácie

Spoločnosť IFK sauny sú držiteľom odborného certifikátu, ktorý nás oprávňuje vykonávať služby v oblasti profesionálnej montáže sáun a odbornej práci s elektrickým prúdom.