Realizácie sáun

Nechcete kupovať mačku vo vreci a radi by ste si overili našu prácu? Pozrite si realizácie sáun, ktoré sme zabezpečovali priamo u našich spokojných zákazníkov. Pridajte sa k nim aj vy!

V tejto fotogalérii nájdete len niekoľko obrázkov z realizácie sáun u našich zákazníkov.

K najčastejšie realizovateľným saunám patria infrasauny a fínske sauny. Avšak čoraz väčšej obľube sa tešia aj kombinované sauny, ktoré obsahujú riešenie 2 v 1 – infrasaunu a fínsku saunu. Okrem týchto realizujeme aj výrobu a montáž parných sáun, sáun na tuhé palivo, sudové sauny a exteriérové – vonkajšie sauny a saunové domčeky. Medzi ďalšie realizácie sáun patrí saunové príslušenstvo, ako napríklad ochladzovacie kade, hodiny či vedierka, ale aj saunové doplnky, ku ktorým patria relaxačné predmety, hudba, reproduktory, svetelné zariadenia a ďalšie vychytávky. Všetky tieto doplnky sa prakticky a dizajnovo snúbia s rôznymi typmi sáun a spolu vytvárajú jedinečný saunový komplex.

Ak túžite po každodennom alebo pravidelnom oddychu a relaxe u vás doma, vyberte si interiérové sauny alebo vonkajšie sauny, ktoré sa postarajú o vašu imunitu, zdravie a pohodu. IFK sauny navrhnú, vyrobia a namontujú vašu saunu na mieru kdekoľvek si budete priať.

Páčia sa vám naše realizácie sáun?
Kontaktujte nás, predostrite nám svoje požiadavky a my vám s radosťou navrhneme a vyrobíme domácu saunu so všetkým, čo k nej patrí.
Vyberte si z našej bohatej ponuky sáun, doplnkov a príslušenstva a presvedčíte sa na vlastnej koži, že mať doma vlastnú saunu na mieru je na nezaplatenie.
Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom a urobte pre vaše zdravie, pohodu a imunitu viac ako je potrebné. Pretože zdravie je len jedno a je pre nás to najdôležitejšie, čo máme!

Všetky saunové produkty a ďalšie služby pre sauny si môžete pozrieť na našej stránke.