Služby pre sauny

Vedeli ste, že okrem návrhu a výroby sauny na mieru vám vieme poskytnúť komplexné služby pre sauny, ako napríklad montáž sáun či záručný i pozáručný servis sáun?

Nájsť vhodnú interiérovú saunu alebo vonkajšiu saunu býva jednoduché. O niečo ťažšie je nájsť vhodného predajcu, ktorý predáva sauny od kvalitného výrobcu s dlhoročnými skúsenosťami. A azda najťažšie je nájsť niekoho, kto vám vašu vysnívanú domácu saunu aj namontuje a bude ju pravidelne alebo podľa potreby servisovať.

IFK sauny vám všetky tieto požiadavky zabalí do jedného balíčka! Okrem vypočutia vašich požiadaviek, vypracovania návrhu sauny a samotnej výroby sauny na mieru, vám vašu interiérovú či exteriérovú saunu aj namontuje a v prípade potreby sa postará o komplexný servis sauny.

Ak túžite po pravidelnom oddychu a relaxe po dlhých a náročných dňoch v práci, škole či v domácnosti, doprajte si fínsku saunu, infrasaunu, kombinovanú saunu, parnú saunu alebo iné typy sáun práve od nás a spolu s nimi dostanete služby pre sauny, ktoré určite oceníte.

Kúpili ste si u nás saunu a potrebujete ju „nainštalovať“ na vybrané miesto? V prvom rade zvážte, či sa do toho skutočne chcete pustiť sami. Montáž sauny totiž nie je jednoduchá záležitosť určená pre domáceho majstra. Pri montáži sauny sa musia dodržať určité štandardy a postupy, inak môžu časom vzniknúť rôzne typy problémov ako napríklad únik tepla, problémy s elektrickým prúdom a podobne. Ak ste si už vybrali saunu od nás a potrebujete profesionálnu montáž sauny, vyberte si skutočného odborníka s dlhoročnými skúsenosťami – IFK sauny.
Montaz interierovej sauny na mieru
Naradie na opravu
Okrem montáže poskytujeme našim zákazníkom aj záručný a pozáručný servis sáun a údržbu sáun, a to akéhokoľvek typu sauny pre súkromné osoby ale aj komerčnú sféru. Ide najmä o problémy s elektrickým zaťažením, optimalizáciu výkonu, problémy s koróziou, opravy svetelných a zvukových prvkov a dezinfekciu sauny, ktorá odstraňuje nepríjemné zápachy.