Servisy sauny

Štrajkuje vám sauna? Je s ňou nejaký problém? Už nebude! IFK Sauny sa postarajú o kvalitný servis sauny vo vašom dome, byte, chalupe, záhrade či na terase.

Máte problémy s tesnením sauny?Uniká vám z nej teplo?
Máte poškodené ovládanie alebo vás v súvislosti s vašou saunou trápi iný problém?

U nás v IFK Sauny vždy tvrdíme, že problémy sú tu na to, aby sme ich riešili. Okrem montáže vám vieme poskytnúť aj profesionálny servis sauny a údržbu sauny. Naši zákazníci sú s doplnkovými službami veľmi spokojní a zároveň tvrdia, že ak ste už raz investovali nemalý peniaz do vášho domáceho relaxu, je potrebné sa oňho dôkladne postarať, pravidelne ho servisovať a dbať oňho v najvyššej možnej miere.

V rámci našich služieb poskytujeme našim zákazníkom aj záručný a pozáručný servis sauny, a to akéhokoľvek typu pre súkromné osoby ale aj komerčnú sféru. Ide najmä riešenie problémov s elektrickým zaťažením, optimalizáciou výkonu, problémov s koróziou, ale i opravy svetelných a zvukových prvkov a dezinfekciu sauny, ktorá odstraňuje nepríjemné zápachy, predovšetkým z dôvodu dlhodobého nevyužitia alebo nedostatočného čistenia i vetrania.

Ak sa chcete o vašu saunu pravidelne starať alebo budete potrebovať rýchlu opravu a údržbu, neváhajte nás kontaktovať. IFK sauny sú tu pre vás, aby ste mohli čo najskôr posilniť svoje zdravie a imunitu vo vašej obľúbenej interiérovej a exteriérovej domácej saune.