Montáž sauny

Chcete mať vašu saunu namontovanú správne? Vyberte si odborníka, ktorý to urobí presne tak, ako má byť. Montáž sauny nie je jednoduchá záležitosť, pretože každá časť musí pasovať presne na milimeter.

Už ste si u nás vybrali saunu do domu, bytu, chalupy, terasy či záhrady?
Teraz je na rade montáž.

Niektorí zákazníci sa zvyknú pustiť do montáže sauny úplne sami. Ako ju tak skladajú, postupne prídu na to, že montáž sauny nie je skladanie lega. Každá sauna obsahuje špeciálne časti, ktoré musia sedieť na presný milimeter. Okrem toho sa v nej nachádzajú elektronické a ďalšie zložité komponenty, ktoré si vyžadujú ozajstného certifikovaného profíka so skúsenosťami.

Rovnako, ako pri ďalších odborných činnostiach, tak aj pri montáži sauny sa musia dodržať presne stanovené štandardy a postupy. V opačnom prípade môžu po čase vzniknúť rôzne typy problémov ako napríklad únik tepla, problémy s elektrickým prúdom a ďalšie nepríjemnosti.

Kúpou sauny od IFK sauny sa naša spolupráca nekončí!

Ak vám záleží na vašej saune a peniazoch, ktoré ste do nej vrazili, mali by ste zvážiť aj profesionálnu montáž sauny, ktorú vám zabezpečí odborník priamo v pohodlí vášho domova. Kúpa sauny nie lacná záležitosť, preto je potrebné myslieť na všetky detaily dopredu, aby sa nestalo, že budete musieť saunu demontovať a potom nanovo montovať, ale už za pomoci spomínaného odborníka a za vyššie náklady.
Neváhajte a kontaktujte nás! IFK Sauny sú tu na to, aby vám aj v tomto pomohli.